„ჩემი და შენი უსაფრთხოება“
2021 წლის 23 აპრილს „ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირის“ ლიდერთა სკოლის ინტერქატიური თეატრის ჯგუფმა ორგანიზაციის ღია სივრცეში სპექტაკლის „ჩემი და შენი უსაფრთხოება“ ჩვენება მაოწყო.
სპექტაკლი უსაფრთხო გარემოსთან დაკავშირებული სხვადასხვა ტიპის პრობლემებს ასახავს, ასევე, მასში ხაზგასმულია გენდერული უთანასწორობის საკითხები, ქალებისა და მამაკაცების როლები ოჯახში და მათ მიმათ საზოგადოების დამოკიდებულებები.
სპექტაკლს, COVID ვითარებიდან გამომდინარე ესწრებოდნენ მხოლოდ ლიდერთა სკოლის მოსწავლეები, მშობლები და პედაგოგები. სპექტაკლის ბოლოს გაიმართა დისკუსია, სადაც მაყურებლებმა თავიანთი მონაწილეობით გაითამაშეს წარმოდგენილი პრობლემების ალტერნატიული სცენარი.
ქვეყანაში შექმნილი რეგულაციების გათვალისწინებით დაგეგმება გასვლითი ჩვენებები ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის თემებში.

"My and Your Safety"
On April 23, 2021, the Interactive Theater Group of the Young Pedagogues Union;s Leadership school organized a performance of "My and Your Safety" in the open space of the organization.
Performance addresses a variety of issues related to the safe environment, as well as highlighting gender inequality issues, the roles of women and men in the family, and their attitudes towards society.
Due to the COVID situation, only the students, parents and teachers of Leadership School attended the performance. At the end of the play, a discussion was held where the spectators played an alternative scenario of the presented problems with their participation.
According to the regulations created in the country, planning field trips to the communities of Ozurgeti municipality is planned.