დაბა ნარუჯას სკოლას მენტორი ნინო ზაუტაშვილი ეწვია
📢 ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირის პროგრამის "საჯარო სკოლების მხარდამჭრთა ქსელის" ფარგლებში დაბა ნარუჯას სკოლის მენტორი ნინო ზაუტაშვილი ეწვია.
✅ მენტორმა მოზარდების ინტერესების გათვალისწინებით სკოლის ბიბლიოთეკისთვის შეაგროვა წიგნები და საჩუქრად გადასცა სკოლას.
✅ შეხვედრაზე განიხილეს ნარუჯის თემში არსებული პრობლემები, მოზარდებმა ისაუბრეს ბევრი საინტერესო ინიციატივის შესახებ, რომლის განხორცილებაშიც მენტორის მხარდაჭრის იმედი აქვთ. ასევე, ყურადღება გამახვილდა მოზარდების სამომავლო პროფესიებზე და დაიგეგმა აქტივობები, რომლებიც ახალი სასწავლო წლიდან დაიწყება.
📌 შეხვედრა განხორციელდა პროექტის „უკეთესი განათლება, გადაწყვეტილების მიღების პროცესში მონაწილეობა და ბავშვებისა და ახალგაზრდებისთვის სოციალური სარგებლის ხელმისაწვდომობა”,

Nino Zautashvili, a school mentor of village Naruja, visited the town within the framework of the Young Pedagogues' Union "Public School Support Network" program.
The mentor collected books for the school library in the interests of the adolescents and donated them to the school.
The problems in the Naruja community were discussed at the meeting, the teenagers talked about many interesting initiatives in which they hope to have the support of a mentor. Also, the focus was on the future professions of the teenagers and activities were planned to start from the new school year.
The meeting was held under the project "Better education, participation in decision-making and access to social benefits for children and youth".