ინდივიდუალური შეხვედრები ორგანიზაციის პარტნიორ სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებებთან
📌მიმდინარეობს ინდივიდუალური შეხვედრები ორგანიზაციის პარტნიორ სკოლამდელი აღზრდის დაწესებულებებთან. კვირის განმავლობაში შეხვედრები ჩატარდა ნასაკირალის, ლაითურის, ნიგვზიანის ბაღების წარმომადგენლებთან.
📍შეხვედრაზე განხილულ იქნა მათი საპროექტო იდეები და მომზადდა მცირე სამუშაო ვერსია, რომელზე მუშაობაც გრძელდება.
🎯აღსანიშნავია, რომ პარტნიორის ბაღების წარმომადგენლები ასევე მუშაობენ ორგანიზაციის მიერ გამოცხადებული მიკრო-გრანტების კონკურსის საპროექტო იდეებზეც, რომლის მიზანიც აღსარდელებში მეწარმული უნარ-ჩვევების გაძლიერებაა.

Individual meetings with the organization's partner preschools
📌Individual meetings are held with the organization's partner preschool institutions. During the week meetings were held with representatives of the gardens of Nasakirali, Laituri, Nigvziani.
📍Their project ideas were discussed at the meeting and a small working version was prepared, which is still being worked on.
🎯It is noteworthy that the representatives of the partner gardens are also working on the project ideas of the micro-grants competition announced by the organization, which aims to strengthen the entrepreneurial skills of the students.