შეხვედრა სხვადასხვა სამთავრობო თუ არასამთავრობო ორგანიზაციის წარმომადგენლებთან
📢 18 მარტს ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირის ბაზაზე არსებული ოზურგეთის სწავლებისა და დასაქმების ხელშეწყობის ცენტრის ინიცირებით გაიმართა შეხვედრა სხვადასხვა სამთავრობო თუ არასამთავრობო ორგანიზაციის წარმომადგენლებთან.
🤝 შეხვედრის მიზანი გახლდათ რეგიონში მიმდინარე დასაქმების ხელშემწყობი პროგრამების მიმოხილვა, ერთმანეთისთვის ინფორმაციის გაზიარება და არსებული გამოწვევებისა და პრობლემების მოგვარების გზების ძიება.
🔹 შეხვედრას ესწრებოდნენ შემდეგი ორგანიზაციების წარმომადგენლები: დასაქმების სახელმწიფო სააგენტო” “ცვლილებებისა და ინოვაციების ინსტიტუტი”, “ახალგაზრდობის სააგენტო”, "ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირის სწავლებისა და დასაქმების ხელშეწყობის ცენტრი"

Meeting with representatives of various governmental and non-governmental organizations
📢 On March 18, a meeting with representatives of various governmental and non-governmental organizations was initiated by the Ozurgeti Learning and Employment Support Center based on the "Young Pedagogues' Union"
🤝 The purpose of the meeting was to review the current employment support programs in the region, share information with each other and find ways to solve existing challenges and problems.
🔹 The meeting was attended by representatives of the following organizations: State Employment Agency; Institution for Change and Innovation; Youth Agency; Young Pedagogues' Union represented by learning and Employment Support Center.