ციფრული პლატფორმების ინტეგრირება საგანმანათლებლო პროცესში
📢 2020 წლის 11 სექტემბერს, "ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირის" თანამშრობლებისთვის სანდრო ასათიანმა ჩაატარა ტრენინგი თემაზე "ციფრული პლატფორმების ინტეგრირება საგანმანათლებლო პროცესში".
✔️შეხვედრის მიზანი იყო ორგანიზაციის საგანმანათლებლო პროგრამების სასწავლო სილაბუსის მორგება ციფრულ პლატფორმებზე, რათა დისტანციური სწავლება კიდევ უფრო ინტერაქციული და საინტერესო გახდეს.
შეხვედრაზე განხილული იყო ისეთი მნიშვნელოვანი საკითხები, როგორიცაა სწავლა და სწავლება ტექნოლოგიების ეპოქაში, ციფრული პლატფორმები, თაობათა კლასიფიკაცია და სწავლების განსხვავებული მოდელები.

Integrating Digital Platforms in the Educational Process
📢 On September 11, 2020, Sandro Asatiani conducted a training on "Integrating Digital Platforms in the Educational Process" for the staff of the Young Pedagogues Union.
✔️ The purpose of the meeting was to adapt the training syllabus of the organization's educational programs to digital platforms to make distance learning even more interactive and interesting.
The meeting discussed such important issues as teaching and learning in the age of technology, digital platforms, generation classification and different models of teaching.