ლიდერთა სკოლის პროექტის ,,გენდერი და პროფესიები“ შემაჯამებელი პრეზენტაცია
📣2021 წლის 29 იანვარს, ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირის ლიდერთა სკოლის პროექტის ,,გენდერი და პროფესიები“ შემაჯამებელი პრეზენტაცია გაიმართა.
📍პროექტის ფარგლებში ოზურგეთისა და ჩოხატაურის ლიდერთა სკოლის მოსწავლეებმა მოამზადეს 19 ანიმაციური ფილმი Animaker ონლაინ პროგრამის გამოყენებით.
📍პროექტი ითვალისწინებდა საუკეთესო ფილმის გამოვლენას. შექმნილი კომისიის (,,ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირის“ თანამშრომლები და ,,ანიმაციის განვითარების ფონდის“ ხელმძღვანელი ) მიერ გამოვლინდა 3 საუკეთესო ანიმაცია.
📍,,ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირმა“, პარტნიორი ორგანიზაცის პური მსოფლიოსთვის“, ფინანსური მხარდაჭერით, გამარჯვებულებს გადასცა ფულადი პრიზები. ასევე, ,,ანიმაციის განვითარების ფონდის“ პრიზი დაიმსახურა ერთმა ანიმაციამ.

Tthe final presentation of Leadership school project "Gender and Professions"
Within the framework of the project, the students of Ozurgeti and Chokhatauri Leaders' School prepared 19 animated films using the Animaker online program.
The project was to reveal the best film. The 3 best animations were revealed by the created commission (employees of the Young Pedagogues Union and the head of the Animation Development Fund).
The Young Pedagogues Union, with the financial support of partner organization ,,Bread for the world", provided cash prizes to the winners Also, one animation was awarded the prize of "Animation Development Fund".