2022 წლის 4 ნოემბერს, “უფლებებზე დაფუძნებული სოციალური მომსახურების განვითარება შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირებისა და ხანდაზმულებისთვის“ პროექტის შემაჯამებელი პრეზენტაცია გაიმართა.
შეხვედრაზე დამსწრე აუდიტორიამ მიიღო ინფორმაცია პროექტის ფარგლებში შემუშავებულ მონიტორინგის მექანიზმზე, მიღწეულ შედეგებსა და გამოწვევებზე.
შეხვედრა განხორციელდა სამწლიანი პროექტის “უფლებებზე დაფუძნებული სოციალური მომსახურების განვითარება შეზღუდული შესაძლებლობების მქონე პირების და ხანდაზმულებისთვის“ ფარგლებში, რომელსაც ახორციელებს #CSRDG, საქართველოს საზოგადოებრივი ინტერესების დაცვის ასოციაცია (GPIDA) და ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირი "Young Pedagogues' Union" ერთად. პროექტის ფინანსური მხარდამჭერია European Union in Georgia.

Summary presentation of the project
On November 4, 2022, a summary presentation of the project "Development of rights-based social services for persons with disabilities and the elderly" was held.
The audience present at the meeting received information about the monitoring mechanism developed within the project, achieved results and challenges.
The meeting was held within the framework of the three-year project "Development of rights-based social services for persons with disabilities and the elderly", which is implemented by #CSRDG, the Georgian Public Interest Protection Association (GPIDA) and Young Pedagogues' Union. The financial supporter of the project is the European Union in Georgia.